Kontakta oss

För att vi ska kunna tillhandahålla bästa möjliga service når ni oss på ett specifikt telefonnummer för just den stad som är aktuell för dig som kontaktar oss. Telefontider : Måndag - Fredag 09:00 - 17:00


Vi ser fram emot ditt samtal!

Göteborg / Skåne

Be_Resident_Portra¨tt_Mattias_0009

Mattias Elséus

Vice VD & Rental Manager

E-post:mattias@beresident.se

Stockholm / Uppsala

Mimmi_Svartvit[1]

Mimmi Örn Borg

Rental Manager

E-post:mimmi.orn.borg@beresident.se

Göteborg / Skåne

Tamara Nazar

Rental Manager

E-post:tamara.nazar@beresident.se

STOCKHOLM / UPPSALA

Bild Jubisa svartvit

Jubisa Lopez

Rental Manager

E-post:jubisa.lopez@beresident.se

EKONOMI

Be_Resident_Portra¨tt_Alexandra_0012

Alexandra Rosén

Financial Manager

E-post:alexandra.rosen@beresident.se

Ekonomi

Be_Resident_Portra¨tt_Lala_0017

Lala Rzayeva

Financial Administrator

E-post:lala@beresident.se

Ekonomi

Be_Resident_Portra¨tt_Shahin_0003

Shahin Eidinejad

Financial Administrator

E-post:shahin@beresident.se

Ägare & Styrelseledamot

Be_Resident_Portra¨tt_Niclas_0007

Niclas Blåklinth

VD & Rental Manager

E-post:niclas@beresident.se

ÄGARE & STYRELSELEDAMOT

Be_Resident_Portra¨tt_Malin_0001

Malin Blåklinth

Styrelseledamot och ägare

E-post:malin@beresident.se

Kontakta gärna oss för att höra mer eller för att boka upp ett förutsättningslöst möte!

Be_Resident_Portra¨tt_Mattias_0009

Mattias Elséus

Vice VD & Rental Manager

E-post:mattias@beresident.se

Be Resident AB

Org.nummer: 559015-9769

E-mail: hyra@beresident.se

Telefon: 08 543 538 00

Johan Skyttes Väg 200

125 34 Älvsjö


Telefontider:

Måndag - Fredag 09:00 - 17:00